PŘÍRODNÍ A ROMANTICKÉ OKOLÍ , KTERÉ NAVŠTĚVOVAL JOHANN WOLFGANG GOETHE

Rezidence Svatošská je nejnovějším rezidenčním projektem developerské společnosti Gaspar House s.r.o.. Je zcela výjimečný nejen svým umístěním v klidné lokalitě Karlových Varů – Doubí, v těsné blízkosti chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, ale především exklusivním konceptem viladomů, který vzájemně spojuje výhody standardu bydlení v malém rodinném domě, avšak za cenu bytu.

Rezidence Svatošská se nachází v lázeňském městě Karlovy Vary. Městské čtvrti Doubí. Lokalita Doubí je zástavbou nádherných evropských vil a rezidencí, zasazené do okolní přírody a výbornou dostupností do správního centra města i historického centra lázní.

Rezidence Svatošská se skládá ze čtyř bytových, jedno vchodových domů s výtahem, čítajících tři nadzemní podlaží. Dva domy disponují byty s garážovým stáním s vjezdem z ulice, pro byty ve druhých dvou domech jsou připravena parkovací stání na pozemku Rezidence s uzavřením závorou. Bytové domy Rezidence Svatošská jsou navrženy dle posledních evropských standartů, splňujících dnešní požadavky na moderní bydlení. Každý z bytů má lodžii, terasu nebo předzahrádku.

Koncepce 4 viladomů je rozdělena do dvou typů, viladům 1 obsahuje 6 bytů velikosti 3+KK a 3 byty velikosti 2+KK a viladům 2 disponuje 2 byty velikosti 4+KK, 4 byty velikosti 3+KK a 2 byty velikosti 2+KK. V každém z viladomů je osobní výtah. Součástí každého bytu jsou velkoryse řešené prostorné lodžie nebo terasy u přízemních bytů s přístupem na soukromou, oplocenou zahradu, skýtající odpočinek a relax jejich majitelů.

V Rezidenci Svatošská je pro Vás připraveno bezpečné, moderní a nadstandartní bydlení v klidné, přírodou obklopené lokalitě.

Městská část Karlovy Vary – Doubí má vynikající dopravní dostupnost, rychlé dopravní tepny ji spojují s centrem města a bezprostřední blízkost veřejné městské dopravy umožní dorazit na místo určení během několika málo minut. Z Doubí je možné také vystoupat k bývalé výletní restauraci Sv. Linhart, kde si vyzkoušíte atrakce v lanovém centru. Nedaleko se nacházejí rozvaliny románského kostela sv. Linharta, nejstarší dochované stavby na území Karlových Varů. Od Linharta je cesta k rozhledně Aberg na Doubské hoře, do karlovarských městských lesů nebo k vodní nádrži Březová na řece Teplá.
Obyvatelům Doubí jsou otevřeny široké možnosti pro sportovní vyžití – nedaleko se nachází sportovně kulturní a kongresové centrum KV Arena se sídlem hokejového klubu HC Energie Karlovy Vary, krytý plavecký bazén, hala pro míčové sporty, fitness centrum. Pro golfové fanoušky v přírodě, 8 minuty jízdy autem, se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště v Cihelnách.
V bezprostřední blízkosti rezidence Svatošská je soustředěna řada obchodních a zábavních center, restauracemi a hypermarkety jako Globus, Makro Cash&Carry, Mobellix, Tesco, OBI atd.

Lokalita Rezidence Svatošská je vzdálena 4 km od Národní přírodní památky Svatošské skály. Žulové skalní město, tvořené skalními věžemi – Svatošské skály v údolí řeky Ohře, byly prohlášeny Národní přírodní památkou již v roce 1933. Inspiraci ke své tvorbě zde nacházel německý básník a dramatik Johann Wolfgang Goethe, český básník Vilém Mrštík či lékař Sigmund Freud.